03. aprilli sõnumid

Armas lugeja,
Tänased sõnumid toob meieni Rider Waite’i kaardipakk, kust tulid välja järgmised sõnumitoojad:
👉 Sauade Kuninganna 👈
👉 Müntide 7 👈
👉 Saatan 👈

Mis on Sinu unistused, mis on Su eesmärgid? Kas Sa tead, kuidas sihini tead?
Sauade Kuninganna annab märku, et ilmselt Sa tead vägagi hästi, mida Sa saavutada tahad ja kuidas sihini jõuda. Sinus on seda jõudu ja raudset tahet teha seda, mis Sulle meeldib ning oluline on – ükskõik, kui pikalt oma eesmärgi saavutamine aega võtab. Müntide 7 näitab, et Sa oled ilmselt valmis ka kannatlikult tulemust ootama – kui selleks vajadust peab tekkima. Kuid…
…ladumise lõpus välja tulnud Saatan suunab küsima – millesse Sa oled kinni jäänud, millest Sa nii tugevalt kinni hoiad? Selleks võib olla mõni eesmärk, mille lõpptulemus on iga kõige pisemagi detailini Su peas valmis lihvitud – näiteks auto, mida Sa osta soovid, on kindlasti just sinist värvi seitsme kuldsete triipudega, automaatkäigukastiga maastur ja sellel on GPS sisse ehitatud jne jne.
Või on Sul mõni unistus, milleni jõudmiseks oled Sa valinud vaid ühe kindla teekonna ehk raja või Sind saavad Su teekonnal aidata vaid kindlad inimesed ja asutused.

Teisalt, küsib Saatan, mis on Su hirmud seoses Su unistuste ja eesmärkidega? Mida Sa enim kardad oma teekonnal unistuste suunas? Näiteks, et Su sihid pole saavutatavad? Mitte keegi ei saa Sind Su unistuste täitumisele kaasa aidata? Et teekond eesmärkide saavutamiseks kujuneb oodatust pikemaks? Sa pole unistuste täitumist väärt?

Mis iganes Su teekonnal esile kerkib, tasub nendega tegeleda. Näiteks tasub oma teekonnal silmad lahti hoida – ehk Sulle polegi määratud just seda sinist hõbedaste triipudega maasturit? Võib-olla on selle asemel Universumil Sulle pakkuda hoopiski midagi paremat, ägedamat?
Või kui ka see maastur on Sinu jagu, siis mis võimalused Sul veel on oma unistuste ellu viimiseks?

Kui Sul kerkivad esile mingid hirmud, seisata viivuks ja vaatle neid – kas nende esile kerkimiseks on mingit põhjust? Kust Su hirmud üldse pärit on, kellele need tegelikult kuuluvad? Saad Sa neist vabanemiseks midagi teha? Kui jah, siis mida? Kui ei, siis on Sul ehk võimalus valida uus suund, kuidas unistus realiseerida, või siis võtta täiesti uus eesmärk käsile, mille suunas liikuda?

Võimalusi on palju. Sina otsustad, kuhu suunas Sa liigud.

Imelist võimaluste avastamist, teeline! ♥♥♥