05. aprilli sõnumid

Armas lugeja,
Tänased sõnumid toob meieni Cosmic Tarot’i kaardipakk, kust tulid välja järgmised sõnumitoojad:
👉 Mõõkade 10 👈
👉 Mõõkade 9 tagurpidi 👈
👉 Karikate 10 tagurpidi 👈

TEGUTSE OMAS TEMPOS

Tänaseid päeva-energiaid iseloomustab ehk kõige paremini väsimus. Kurnatus. Üks mingi etapp on ootamatult läbi saanud, mistõttu võid kogeda, et Sa ei jaksa täna midagi teha, vajad aega iseendale ja iseendaga. Kogeda võid vajadust puhkuse järele, aega lihtsalt olesklemiseks. Kuid nähes, kuidas inimesed Su kõrval tegutsevad ja tööd teevad, tunned ehk kohustust isegi käed külge lüüa ja tööd teha. Nii siis võidki hakata vastu enda tahtmist tegutsema, toimetama. Paraku tehes midagi vastumeelselt, võib Sinus süvendada kurnatus ja väsimus. See aga võib kergemini endaga kaasa tuua konfliktid Sind parasjagu ümbritsevate inimestega.

Või siis, Sinu enda meel võib optimistlik olla ja Sa koged tahet ning energiat tegutseda. Küll aga, millega tasub võimalusel arvestada, on see, et teised Su ümber võivad täna olla kergemini ärrituvad. Seetõttu on tülid ka kergemad tekkima – teinekord võib inimest häirida isegi üks ainus põgus, mitte kui midagi ütlev pilk, mis tema jaoks võib sellel hetkel tunduda ründavana.

Tänasesse päeva võiks kaasa anda soovituse – võta aeg maha. Kui oled ise väsinud, võta aega iseendale, puhka. Vaata iseendasse. Tegutse ja toimeta nii, nagu Sinule endale sobiv. Või kui Sa märkad, et keegi Su kõrval on väsinud ning konfliktses meeleolus, siis võimalusel astu ise kõrvale, anna talle aega ja ruumi, las ta olla omaette, las ta tegutseb talle sobivas tempos – ilmselt võib ta seda kõike hetkel väga vajada, et taastada iseendas oma jõuvarud.

Puhkus, omas tempos tegutsemine ja iseendaga olemine ongi täna märksõnadeks, et endas selgusele jõuda, taastada oma energiad ja jõuvarud.

Imelist kulgemist, teeline! ♥♥♥