06. aprilli sõnumid

Armas lugeja,
Viimastel päevadel olen kogenud väsimust. Puhanud ju justkui olen. Ja ometigi, olen väsinud.
Tänagi on tugev väsimus peal. Sestap, lähen täna kergema vastupanu teed ning loobun Tarot-kaartide tõlgendamisest. Selle asemel, kasutasin sõnumitoojatena Path Of The Soul (Hinge tee) ja Divine Guidance (Jumalik Juhatus) kaardipakke.
Mida tänased kaardid Sulle räägivad, saad vaadata pisut allpool. Kuid enne, kui Sa kaartide tutvustust loed, tunneta, kumb kaart Sind enim kõnetab, mida ta Sulle räägib. Oma valiku teinud, kiika julgelt allapoole. 🙂
Imelist kulgemist, teeline! ♥♥♥

Kui Sa valisid kaardi nr 34, siis Sulle on sõnumitoojaks kaart kaardipakist Jumalik Juhatus
Peegeldused
Kõigis meie elukogemustes on suur ilu. Kuigi Sa võid aeg-ajalt kogeda kurbust ja väsimust, tuletab vaim Sulle meelde, et just see võib aidata Sul kasvada ja areneda nii hinge kui inimesena. Sa oled hoitud, Su üle valvatakse. Ära karda pimedust enda sees. Pea meeles, et kui pole pimedust, pole ka valgust. Praegune aeg on sobiv vaikseks mõtiskluseks ja sisekaemuseks. Iseendasse vaadates ja süüvides, leiad Sa üles oma Valguse ja saad teada, mis vajab muutmist, et Sa saaksid elada rohkem iseendana, oma Autentset Elu.

Kui Sa aga valisid kaardi nr 36, siis Sulle on sõnumitoojaks kaart kaardipakist Hinge Tee
Enese nähtavaks tegemine.
Kas Sa tead, kui kaunis Sa tegelikult oled? On aeg lõpetada enese peitmine Maailma eest. Universum kutsub Sind. Sul on nii tohutult palju pakkuda, anda teistele. See kaart on tulnud Sulle meelde tuletama, et Sa märkaksid, kes Sa tegelikult oled. Sa oled osa Kõiksusest. Sa oled igas mõttes ilus ja ideaalne. Iga päev.
Kui Sa ennast peidad teiste eest, siis hoiad Sa tagasi mitte ainult oma energiat, vaid ka Armastust. Armasta iseennast ja armasta ka teisi. Emba ennast ja kõiki oma veidrusi – meil kõigil on omad veidrused! Luba endale olla vaba. Luba endal särada. Luba endal olla see, kes Sa oled.