13. märtsi sõnumid

Armsad,
Päris mõnda aega mõtlesin ja kahtlesin, kas jagada teiega üht infot või mitte. Emotsioonid olid seinast-seina – postitan, ei postita, jah, ei, on vaja jagada, ei, kindlasti mitte…Kuid kui lähtuda kõige esimesest impulsist ja vaadates kaarte, mis mu kõrval lebavad, siis mida aeg edasi, seda enam ma tunnen – ilmselt siiski on oluline see mu mõtisklus teieni tuua.
Ajendiks on üks küsimus, mida 11. märtsi õhtul Tarot kaartidelt küsisin: Mida toob Cov endaga kaasa järgnevate kuude jooksul? Pilguheit on järgmisesse kolme kuusse alates käesolevast kuust – seega siis märts-aprill-mai.
Kaardipakk, mida sellel hetkel kasutasin, oli Cosmic Tarot ning kaardid, mis järgmist kolme kuud iseloomustama tulid, olid:
👉 Kõige esimestena sõna otseses mõttes hüppasid välja:
👉👉 Torn;
👉👉 Karikate Printsess;
👉👉 Karikate Äss;
👉 Kolmele väljahüpanud kaardile tõmbasin lisaks:
👉👉 tagurpidi Karikate 5;
👉👉 Õnneratas;
👉👉 tagurpidi Päike.

VANA LAGUNEB…ET RAJADA TEED UUELE

Torni energia järgnevatel kuudel on purustav – ta näitab, et miski laguneb, mureneb koost. Koost laguneb miski, mille osas me uskusime, et see on meile ainuõige ja parim. Seetõttu püüame me hoida sellest vanast jätkuvalt tugevasti kümne küünega kinni. Seda vaatamata sellele, et see, mis me elus hävitatakse ja purustatakse, ei toimi reaalselt enam ammuilma. Vähemalt mitte sellisel kujul, nagu seni – lõplikult võib laguneda mõni aasta(kümneid) kestnud (sõprus)suhe või abielu. Lagunemise äärel võib olla mingi vana süsteem, mis pole senisel kujul enam inimesele parim. Ootamatu lõpu võib leida tõesti ükskõik, mis – see miski, mis on inimese jaoks tõsiselt vale ja väär. Ja siinkohal on oluline silmas pidada seda, et laiali lammutatakse tõepoolest vaid see osa me elust, mis pole õige ega parim meie kõige kõrgemaks hüvanguks.
Jah, ma tean – see, mis me elus toimub, on hirmutav. Paanikat tekitav. Sest see, mis toimub me elus, see kõik on liigagi ootamatu. Me uskusime, et see, mis meie hinnangul oli me elus tõsiselt väärtuslikku ja olulist, see jääb igavesti me ellu. Seega, nüüd kus see osa meist maani maha lammutatakse, püüame me ka sellest kõigi oma kümne küünega kõvasti-kõvasti kinni hoida. Hoida kinni kõigest sellest vanast, mis on nii tuttavlik ja turvaline.
Ning kui me näeme, et meil ei õnnestu toimuvat kuidagigi ära hoida, siis tekib meeletu hirm – mis edasi? Kuhu edasi? Paanika kasvab, vaatame nõutult ja paanikas üksteisele otsa: Tõepoolest, mis edasi?! Suuri raskusi võib olla emotsionaalselt tasakaalu hoida, kindlat pinnast justkui jalge all pole. Ehk siis on raske hoida positiivset, optimistlikku joont (tagurpidi Päike).
Ja ometigi, oluline on mõista – see purustav Torni energia, mis me ellu on tulnud, on vajalik selleks, et puhastada me teelt see miski, mis meie jaoks on väär ja vale. Seda aga selleks, et teha me elus ruumi millelegi veelgi paremale me elus. Seda enam, et tagurpidi Karikate 5 näitab – meil siiski on võimalus sellest kõigest välja tulla võitjatena! Seljatada hirm ja paanika – õppides kuulama iseennast, oma keha. Õppida järgima oma intuitsiooni. Õppida kogu oma südamest tegema vaid seda, mis Sind, mind ja teda tõsiselt kõnetab.
Ehk üks olulistest sõnumitest ongi, et järgnevate kuude jooksul, tuled Sa pikkamööda, järg-järgult, omas tempos hirmu- ja paanika-energiast välja. Sest Sa õpid aegapisi (taas) kuulama oma sisetunnet. Jälgid ja järgid ehk rohkem seda, mida Su Keha ja Hing Sinuga räägivad. Järjest enam usaldad Sa oma tugevaid impulsse teha seda, mis just Sinu jaoks on õige – siin ja praegu, igal ajahetkel. Nii võid ühel hetkel avastada, et vaatamata äsja-kogetud raskustele, oled oma minevikku seljataha jätmas ja vaatad hoopis oluliselt optimistlikumalt tulevikku. Ja mida rohkem teed Sa seda, mis on Sinu hingele oluline, seda enam paned Sa asjad oma elus liikuma, voolama. Sulle võivad avaneda täiesti üllatuslikult uued võimalused, uued teed, mida Sa ise oodatagi ei osanud – hoia aga silmad pärani lahti ja meeled avatuna, sest õnn võib Su juurde tulla hoopiski sellisest kohast ja moel, kust Sa seda sõna otseses mõttes kohe mite põrmugi ei oska oodatagi.
Ja kui Sa aasta, paar…ehk pisut rohkemgi veelgi tänasele olukorrale tagasi vaatad, siis võid Sa kogu selle keerulise perioodi peale mõelda tohutu tänutundega – sest selleks hetkeks, kui Sa asjadele tagantärele vaatad, oled Sa omadega juba teises kohas, kasvanud uutesse energiatesse.
Jah, tihti just distantsilt toimunule tagasi vaadates, kerkib esile tohutu tänutunne. Sest ühtäkki Sa mõistad – kogu see kollaps, mis Su elus kunagi toimus, on lihtsalt pannud Sind edasi liikuma. Tegema Sind ehk asju, mida Sa ealeski ei uskunud, et Sa võiks seda kõike teha. Ja seeläbi oled Sa jõudnud ehk kõvasti paremasse kohta, kus Sa enne kõike seda kollapsi olid. ♥♥♥

LÕPETUSEKS

Eks järgmised kolm kuud siis näitavad, mis meid tegelikult ees ootavad. Kuigi ma ei eita, et minulgi käivad hirmu-energiad aeg-ajalt üle pea, olen ma siiski samal ajal tohutult põnevil – mind ikka väga huvitab, mis järgmistel kuudel toimuma hakkab. Sest mingid muutused on tulemas…
Seega, mul jääb Sulle vaid soovida: julget ja turvalist oma sisetunde järgmist – igal ajahetkel! Sest üheskoos tegutsedes, usaldades ja järgides sealjuures oma intuitsiooni, suudame me Maailma paremaks paigaks muuta. ♥♥♥