14. märtsi sõnumid

Head teelised,
Tänaseid energiaid vahendab meile taas Cosmid Tarot kaardipakk, kust tõmbasin välja järgmised kaardid:
👉 Keiser 👈
👉 Hierofant 👈
👉 Mõõkade kuningas 👈

UNISTUSTE POOLE – LÄBI TEGUTSEMISE

Kui olin pakist välja tõmmanud kaks esimest kaarti, Keisri ja Hierofanfi, vilksatas peast läbi mõte – tohoh, kas täna tulevadki välja vaid mehised kaardid?! Mine võta nüüd kinni, et kas antud juhul saame me rääkida puhtalt vaid mõtte jõust, või täna lihtsalt ongi üleval mingisugune mehine energia, kuid nagu öeldakse – ega kaks kolmandata jää. Ka kolmas välja tulnud kaart, Mõõkade Kuningas on väga tugev mees-energia esindaja.
Niisiis. Täna esile kerkivad mehised ja jõulised energiad ei soosi eriti naiselikku poolt, intuitsiooni arendamist ja kuulamist. Välja tulnud kaardid kannavad endas sõnumit: kui soovid midagi uut oma ellu, siis niisama logelemisest ja unistamisest ei ole erilist tolku – tänased mehised energiad toovad väga tugevalt sisse kahe jalaga maa peal olemise ja mingite oma teemade lahendamise läbi reaalse, konkreetse tegutsemise. Ehk siis, selleks, et mingid olulised asjad Su elus leiaksid lahenduse, on oluline tegutseda, tegutseda ja veelkord tegutseda. Seega ei mingit mõtisklemist, ei mingit lihtsalt olesklemist ega unistamist – ainiti lihtsalt käed rüppes istumine ja unelemine ei too eesmärki veel lähemale.
Nii ongi, et millega täna arvestada tasub, on see, et käesoleva aasta 14. märts on oma olemuselt vägagi konkreetne ja sirgejooneline, otsekohene. On puhtalt tegutsemisele ja põletavatele teemadele ning küsimustele reaalselt lahenduste otsimisele orienteeritud päev. Ja tänane päev pole soodne mitte pelgalt lahenduste otsimiseks, vaid ongi väga konkreetne vanade, pooleli olevate teemade lõpetamise, sulgemise päev – ei mingit unistamist ega unelemist!
Täna tasub seada ka omale uued, konkreetsed eesmärgid ja sihid, kuhu edasi liikuda, mida teha. Unustada ei tasu uute teadmiste ja oskuste omandamist, uue info kogumist. Seda eriti siis, kui vajad hädasti midagi uut, olgu selleks siis mingi oluline ja hädavajalik ost (uus arvuti, mõni mööbli- või riideese vmt) või suisa uus tööots – otsi ja kogu infot, uuri firma/asutuse tausta, tee hinnavõrdlus (kui tegemist on mingi ostuga) jne.
Kuid tänane päev soodustab ka oma juba olemas-olevate oskute ja teadmiste jagamist teistega. Siia alla kuulub näiteks muuhulgas seegi, kui uut tööd otsides jagad tulevase potentsiaalse tööandjaga infot, milles Sa oled tugev, millised on Sinu oskused-teadmised ühes või teises valdkonnas. Leidnud töö, mis Sind kõnetab, saada potentsiaalsele tööandjale oma CV teele. Kui mitte, avalikusta mõnes tööportaalis oma elulookirjeldus. Mõtle, vaatle – kas saad reaalselt veel midagi teha, et uut tööd leida? Ole ise aktiivne ja tegutse oma unistuste ning eesmärkide nimel.
Kokkuvõtvalt võikski tänase päeva kohta öelda: kui soovid, et asjad hakkaksid kuhugi suunas liikuma, siis on hetki, kus on oluline olla kahe jalaga maa peal ja oma eesmärkide ning unistuste nimel aktiivselt ka ise tegutseda, mitte aga hõljuda ainiti kusagil pilvedes.

Julget pealehakkamist, teeline. ♥