16. märtsi sõnumid

Head teelised,
Tänaseid energiaid vahendab meile Rider Waite’i kaardipakk, kust tõmbasin välja järgmised kaardid:
👉 Kaart keskel (Sinu kese täna)
👉👉 Tagurpidi Sauade Rüütel

👉 Kaardid Sauade Rüütli ümber – see, mida Sa täna teistele välja näitad
👉👉 Mõõkade 9
👉👉 Müntide 8
👉👉 Tagurpidi Karikate 4
👉👉 Tagurpidi Jõud

TIME OUT – AEG MAHA

Sauade Rüütel viitab, et täna võid sisemiselt kogeda väsimust, tühjust. Pole justkui seda sisemist energiat ega särtsu midagi teha ega üldse tegutsemiseks, raskusi võib olla millegi pooleli oleva asja lõpetamisega. Puudub niisamuti särts millegi täiesti uue alustamisega. Selline tunne, et lükkaks kõik oma tööd-tegemised kuhugi mujale, teisele päevale ja ei teeks täna mitte kui midagi.
See sisemine väsimus ja kurnatus ilmselt kajastubki täna Su tegudes – tagurpidi Jõud viitab, et üks kahest, kas püüdes täna aktiivselt tegutseda ja võimalikult palju asju ära teha, võid ühel hetkel kogeda ka füüsiliselt tegelikult väsimust ja kurnatust, jõuetust. Või siis kogedki reaalselt, kui suurt füüsilist (ja ka emotsionaalset) pingutust nõuab millegi tegemine. Selline enese aktiivseks sundimine tänases uimases ja rahulikus päevas võib aga Sinus tekitada tohutuid emotsioonide kõikumisi (Mõõkade 9) – ühel hetkel Sa naerad ja oled rõõmus, kui oled midagi ära teinud ja korda saatnud, kogedes viivuks tegutsemise-tuhinat. Ent järgmisel hetkel oled masendunud ja heidad endale ette, kui Sa näed, kuidas asjad Su käes täna toppavad ja venivad ning need ei taha kuhugi suunas liikuda ega areneda.
Tagurpidi Karikate 4 ja Müntide 8 koos annavad soovituse – võta asju rahulikult, omas tempos, ära kiirusta. Tagurpidi Karikate 4-ja soovitus on – vaata üle, mis on need tegevused, mida Sa saad edasi lükata mõnele sellisele päevale, mil Sul on rohkem energiat ja jõudu tegutsemiseks. Tänasesse päeva nopi välja vaid kõige hädavajalikumad tegevused, mida edasi lükata ei saa ja mis on ilmtingimata vaja just täna ära teha – selleks võib olla kasvõi lihtsalt söögi tegemine. Müntide 8 nõuanne on – ära kiirusta, tegutse omas tempos, pühendu sellele, mida parasjagu teed.
Ehk siis, tänase päeva märksõnadeks on rahulik tegutsemine, pühendumine ühele tegevusele korraga. Ja kui Sa ühel hetkel tunned, et Sa vajad puhkust, siis võtagi see aeg iseendale.

Turvalist oma sisetunde usaldamist ja kuulamist. ♥