17. märtsi sõnumid

Head teelised,
Tänaseid energiaid vahendab meile Osho ZEN’i kaardipakk, kust tõmbasin välja järgmised kaardid:
👉Esimesest satsist:
👉👉 Leere – Olematus
👉👉 Gewöhnlichkeit – Tavalisus
👉👉 Blitz – Äike

👉Teisest satsist:
👉👉 Selbstbeherrschung – Enesekontroll
👉👉 Jenseits der Illusion – Teisel pool illusioone
👉👉 Vergleich – Võrdlemine

SISEMISTEST PIIRANGUTEST PRIIKS

Üks väljatulnud kaartidest, on Äike (Blitz). Rider Waite’i ja Cosmic Tarot’i kaardipakis vastab see Torni kaardile. Erilist huvi pakubki ta hetkel suuresti tänu sellele, et alates 13. märtsist, on täna see juba kolmas kord, kus paukuvad energiad üles kerkivad – viimase laupäeva ladumises oli väljas Cosmic Tarot’i Torn. 15. märtsil raksatas Osho ZEN’i Äike…Ja nüüd täna, 17. märtsil – taas Osho ZEN’i Äike väljas! Mis näitab – õhus on elektrit, et puhastada me elus midagi…Mida? Või murda teed millelegi…Millele?
Päev on ju justkui igatepidi rahulik. Igapäevane. Täis igapäevaseid asjatoimetusi, argipäeva rutiini. Liigud edasi oma kindlaks kujunenud rada pidi, julgemata sellelt valitud teelt ühele või teisele poole kasvõi korrakski kõrvale astuda. Kogedes ehk mingit kammitsetust, piiritletust. Seeläbi võib esile kerkida tühjus. Tühisus. On ehk mingi võrdlusmomendi hetk – kas Sa ise võrdled ennast kellegagi. Kedagi enda kõrvel vaadeldes, võid kogeda endas tühisuse-tunnet – temal oleks justkui paremad võimalused kui Sul. Teadmata teise inimese tegelikku tausta – mis teemad temal üleval on või millega endas võitleb. Või siis võrdled oma praegust elu näiteks aasta-paari taguse olukorraga, kus tundsid – kõik oli siis (justkui) parem.
Sestap, võib kasvada igatsuse-moment millegi uue järele, vajad vaheldust oma senisele elule. Mingit vürtsi oma ellu. Tunned tungivat soovi argipäeva-rutiinist välja astuda ja teha midagi tavatut. Kuid selleks, et midagi tavatut teha, on oluline murda end mingitest praegustest sisemistest piiridest ja mustritest välja. Avardada seeläbi oma silmapiiri – ehk siiski on võimalus ka praeguses pandeemia-olukorras teha midagi sellist, mida pole ammu teinud või pole suisa kunagi varem teinud.

Turvalist sisemistest piiridest välja astumist, imeline! ♥