18. märtsi sõnumid

Head teelised,
Tänaseid energiaid vahendab meile Cosmic Tarot kaardipakk, kust tõmbasin välja järgmised kaardid:
👉 Müntide 3 👈
👉 Tühi kaart 👈
👉 Sauade äss 👈

PÜHENDUMINE, ABI KÜSIMINE JA UUED ALGUSED

Tänane päev on igatepidi paslik tegutsemiseks, toimetamiseks – pooleli olevad asjad saavad tehtud, kui pühendad oma aega ja tähelepanu sellele, mida Sa parasjagu teed. Kui milleski jänni jääd ja abi vajad, siis küsi – ja Sulle tullakse appi. Ehk ongi tänane päev parim pigem just kellegagi koos tegutsemiseks – see, mis muidu üksinda tehes kipub venima, saab teistega koos tehes kõvasti kiiremini tehtud. Lisaks, seal, kus üks inimene võib milleski toppama jääda, võib teine leida lihtsa ja loogilise lahenduse, kuidas asjad kiiresti ning sujuvalt, takistusteta ära teha. Aeg on ka igati soodne mingi täiesti uue ideega välja tulla, algatada midagi täiesti uut – jõudu ja energiat jagub uute projektide algatamise ning nende ellu viimiseks. Ja isegi, kui Sa oled varasemalt millegagi juba alustanud, kuid see on mis iganes põhjusel toppama ehk suisa pooleli jäänud, siis tule pooleli jäänud asja juurde tagasi, alusta sellega algusest, täiesti puhtalt lehelt.
Selleks projektiks, millega taaskord alustada täiesti puhtalt lehelt, võib olla ükskõik mis – näiteks asusid Sa kunagi õppima midagi, mis Sulle tohutult huvi pakkus, kuid õpingud jäid toona mingitel (vaid Sulle teadaolevatel) põhjustel pooleli.
Paar aastat tagasi, seadsid Sa omale eesmärgiks igapäevaselt rohkem sportida, väljas liikuda ja kõndida 10 000 sammu päevas. Alguses õnnestus Sul see ehk imehästi – käisid igapäevaselt väljas jalutamas. Suvisel ajal sõitsid ehk isegi rullikate või jalgrattaga, talvel ilmselt võisid leida võimalusi kusagil suusatada või jääl uisutada. Ent ühel hetkel kasvas tööde maht niivõrd suureks, et Sul ei jagunud aega ega ka energiat pidada oma lubadustest kinni.
Mis iganes see ka oli, mis Sul minevikus pooleli jäi – see võib Su alateadvuses siiski jätkuvalt kummitada. Soov kunagi alustatuga jätkata ja sellega ka lõpuni minna on jätkuvalt olemas. Igal juhul, täna on Sul võimalus jätkata kunagi pooleli jäänud tegevusega sealt, kus Sa sellega omal ajal pooleli jäid…Või veelgi parem – alusta algusest. Täiesti puhtalt lehelt. Ning kui Sa tunned, et on oht kusagil jänni jääda või Sul on tunne, et Sul puuduvad mingid võimalused oma eesmärkide saavutamiseks, siis küsi abi. Pöördu selleks näiteks mõne kolleegi, sõbra või sugulase poole – ehk on keegi, kes Sind kuidagi aidata või toetada saab.
Võtmesõnaks on siinkohal püsivus ja pühendumine – tee mida Sa armastad ning armasta seda, mida Sa teed.

Turvalist projektidega (taas)alustamist Sulle. ♥♥♥