19. märtsi sõnumid

Head teelised,

Tänaseid energiaid vahendab meile Osho ZEN kaardipakk, kust tõmbasin välja järgmised kaardid:
👉Mida võid kogeda:
👉👉 Schuldgefühle – Süütunne

👉Mida Sa võid täna vajada:
👉👉 Feier – Tähistamine, pidu

👉Soovitus:
👉👉 Vergleich – Võrdlemine
👉👉 Vollendung – Valmimine
👉👉 DerSchöpper – Looja

SÜÜTUNNETEST PRIIKS…OLLES SEE, KES SA OLED

Peaaegu igaüks meist on ilmselt mingis eluetapis kogenud süütunnet – midagi on jäänud tegemata, mistõttu on endal halb tunne. Oled tahtmatult kellelegi haiget teinud, mistõttu võid ühel hetkel tunda end halvasti. Süütunnet võib tekitada näiteks ka see, kui Sa koged, kuidas keegi Su kõrval suudab näiteks ühe tunni jooksul rohkem korda saata, kui Sa ise poole päeva jooksul – ehk siis alateadlikult võid end kellegagi võrrelda.
Täna võibki esile kerkida midagi, mis ilmselt kutsub Sinus esile süütunne. See, mis Sinus ebamugavust tekitab, võib olla pärit kusagilt minevikust – meenuda võib kunagi tehtu, millele täna tagantjärele mõeldes mõistad, et see ehk polnud kõige parem tegu. Või siis võib täna sisse lipsata mõni pisikene apsakas ehk näpukas, mida Sa muidu ehk ei tee, ja on võimalus, et Sa võid mõelda: Oh kurja, oli seda nüüd veel vaja?! Näiteks, kustutad tahtmatult arvutist või mobiilist ära midagi väga olulist, mida pole võimalik taastada. Lõhud kogemata ära midagi Sulle olulist. Mis iganes see ka on, mis paneb Sind nördima ja hinges juukseid katkuma!

Mida Sa võid vajada?
Ilmselt on vajadus pigem mingi lõõgastumise järele – olla Sina ise. Olla see, kes Sa oma hingelt tegelikult oled.
Osho ZEN’i kaart Looja tuletab meelde, et me kõik oleme oma elu Loojad. Meil kõigil on võimalus luua ja elada seda elu, mida me ise soovime elada. Ning kui Sa tunned, et Sul pole võimalustki elada täpselt sellist elu, nagu Sa ise tahaksid, siis soovitan Sul suunda muuta. Vaata, mida Sa saad just täna ära teha selleks, et öelda: Ma elan täisväärtuslikku elu! Tähista seda, mis Sul juba praegu olemas on. Me oleme pidevas muutumises, kasvamises. Küpsemises. Kui mingi etapp saab me elus läbi (Vollendung – Valmimine), siis on aeg senine selja taha jätta ja edasi liikuda.
Me võime ju tahta sellist elu, nagu teistel (Vergleich – Võrldemine). Võime end võrrelda teise inimesega – ta on oma iseloomult nii äge, minuga võrreldes jõuab palju, on nii tohutult palju saavutanud…Kuid kas Sa ikka tead, mis hinnaga ta on oma eesmärgid saavutanud? Mille nimel pingutanud, millest loobuma pidanud, mida ta on oma elus läbi elanud.
Tänasesse päeva tulebki soovitus: tee seda, mis just Sind ennast kõige enam kõnetab. Tähista omaenda elu. Tunne rõõmu sellest, mida Sa ise oled tänaseks saavutanud. Ja mis peamine: OSI ehk Ole Sina Ise!

Rõõmsat Oma Elu tähistamist Sulle, teeline. ♥♥♥