20. märtsi sõnumid

Head teelised,

Tänaseid energiaid vahendab meile Osho ZEN kaardipakk, kust tõmbasin välja järgmised kaardid:
👉 Schizophrenie – Skisofreenia 👈
👉 Existenz – Olemasolu, kohalolek 👈
👉 Intensität – Intensiivsus 👈

Kus Sa täna omadega oled? Mida koged?
Tänast päeva iseloomustab kahevahel olemine, kahtlemine – ei tea, mida teha, kuhu edasi liikuda, mida ette võtta. Kas jääda edasi praegusele töökohale, või loobuda olemasolevast ja otsida omale täiesti uus töö?
Või siis kõhkled, kas lõpetada suhe praeguse elukaaslase/abikaasaga ja minna edasi üksinda või siis siiski jätkata suhtes olemist oma (kaua-aegse) partneriga?

Hetke-olukord võibki tunduda üsna skisofreeniline. Fookus on paigast, raske on millelegi keskenduda – kahtlusi, kõhklusi on palju. Üksjagu on teadmatust, kuhu suunas edasi liikuda – raske on teha valik ühes või teises suunas, sest pole teada, mida võib üks või teine samm endaga kaasa tuua, milline valik võiks just see õige olla. Tunned ehk juba ammuilma, et vanaviisi enam edasi ei saa, ei taha ega suuda, sest senine lihtsalt ei toimigi enam sellisel kujul. Kuid sammu millegi uue suunas ka ei julge teha, sest Sa ei tea, kas Sa saad hakkama, tuled toime, on Sinu jaoks õige jne.
Sestap, aeg on tuua fookus käesolevasse, praegusesse hetkesse. Suunata kogu oma tähelepanu Siia ja Praegu. Nautida seda, mis hetkel Su ümber toimub. Samm-sammu haaval, õpi märkama, mis Su sees toimub, mida Su Süda tegelikult räägib, mis lahendusi ta mingist olukorrast välja tulemiseks pakub – teinekord võib esile kerkida hoopis täiesti uus idee mingi situatsiooni leevendamiseks, mille peale muidu ei tulekski. Võib-olla Sul polegi vaja oma suhet lõpetada, vaid hoopiski on oluline muuta midagi teie suhetes? Võimalik, et Sul pole vaja töökohta vahetada, piisab ehk mingi töökorralduse muutmisest? Kui oled kaua ühte treeningkava teinud ja Sa koged tülpimust, siis ehk tasub kava pisut kohendada?
Kui oled leidnud lahenduse iseenda sees, alles siis mine liikvele. Vii sisse muudatused, mida Su Süda Sulle soovitas. Sedasi toimetades, võid kogeda, kuidas asjad hakkavad taas Sulle soodsas suunas liikuma.

Imelist kulgemist Sulle, teeline. ♥♥♥