21. märtsi sõnumid

Head teelised,
Tänaseid energiaid vahendab meile Osho ZEN’i kaardipakk, kust tõmbasin välja järgmised kaardid:
👉 Transformation – Transformatsioon 👈
👉 Wiedergeburt – Taassünd 👈
👉 Unschuld – Süütus 👈

TRANSFORMATSIOON…JA TAASSÜND

Transformatsioon. Muutused. Taassünd. Enese leidmine ja avastamine. Uuele tasemele liikumine – läbi loobumise millestki, mis enam ei toimi. Eneses rõõmu leidmine läbi lihtsate asjade.

Kas pole mitte põnev ja kõnekas kombinatsioon – Transformatsioon, Taassünd ja Süütus?
Transformatsioon on sügav sisemine muutus. Loobumine millestki illusoorsest. Kui panna siia kõrvale Rider Waite’i Suure Arkaani kaardid, siis Osho ZEN’i Transformatsioon on samaväärne Rider Waite’i Surmaga – ehk siis, miski asi Su elus saab läbi, mingi vana ja iganenud teekond jõuab oma loomuliku lõpuni. Toimub muutus, puhastumine – teisiti lihtsalt enam ei saa.
Transformatsioon ehk vabanemine võib toimuda tõesti ükskõik milles – loobuda võid unistusest, mis ei pruugi Sinu jaoks õige olla. Loobuda võib ka viisist, mil moel ja millal eesmärgini jõuda või kuidas lõpptulemus välja peab nägema.

Tänase päeva energiad soosivadki transformatsiooni. Loobumist millestki, mis enam ei toimi. Alistumist läbi mõistmise – asjad ei pruugigi alati täituda selliselt, nagu me endile ette kujutame.
Transformatsioon annab võimaluse liikuda uuele tasemele – valida täiesti uus suund, uued eesmärgid. Liikuda oma unistuste suunas – valides selleks täiesti uusi radu, tehes oma unistuste nimel midagi täiesti uut ja tavatut. Ehk siis, läbi transformatsiooni toimub taassünd – läbi vanast loobumise, võid kogeda totaalselt uut värskust, energiat. Tunned siirast, lapselikku rõõmu tegutsemisest, toimetamisest ja millegi uue avastamisest, õppimisest. Saad juurde indu ja tegutsemistahet tänu uutele eesmärkidele ja sihtidele – mitte miski ei kammitse, ei hoia Sind tagasi. Asjad lihtsalt kulgevad omasoodu – takistusteta.

Imelist kulgemist, teeline! ♥♥♥