23. märtsi sõnumid

Head teelised,
Täna kasutasin Rider Waite’i kaardipaki abi, et vaadelda järgmisi teemasid:
Mis Su sees toimub: Müntide 3
Mida Sa vajad: Karikate 7
Tulemus: Müntide 5

VAJADUS TÕESTADA. ILLUSIOONID. JA PURUNEMINE…

Mis võib Su seest toimuda, mida võid kogeda? Müntide 3 annab vihje, et täna võib esile kerkida tungiv vajadus midagi kellelegi tõestada, näidata end mingis valdkonnas parimast küljest. Seda peamiselt just mingite oma oskuste ja teadmiste vallas. Väga heaks näiteks on siinkohal see, kui Sa kandideerid uuele töökohale. Sellisel juhul annad Sa juba esimesest hetkest (nt CV koostamine) alates endast parima, et välja tuua oma tugevused ning oskused. Või, miks ka mitte, sõprade või pereliikmete, kolleegidega suheldes võid tunda sisemist tungi jagada nendega mingeid oma kogemusi. Teatud mõttes jookseb siinkohal sisse sõna tunnustus. Sisemiselt võib esile kerkida tunnustuse vajadus – Sa ilmselt kusagil sügaval sisimas igatsed, et Sind tunnustataks millegi tehtu pärast. Olgu selleks siis mis iganes valdkond, kus koged vajadust tunnustuse järele – tehtud tööots, kaunis joonistus, maitsev toit jne.

Mida Sa tänasest päevast vajad – Karikate 7 suunab märkama illusioone ja liialdusi, millesse on oht ära eksida. Kui räägid uuele potentsiaalsele tööandjale oma oskustest, kipud neid ilmselt moel või teisel ilustama. Võid rääkida oma kvalifikatsiooni ja teadmisi mingis valdkonnas kõrgemaks, kui see tegelikult on. Uue meeldiva inimesega suheldes, on loomulik, et me püüame endid heast küljest näidata. Kuid siinkohal võid ära eksida liialdustesse – soov kellelegi meeldida võib olla niivõrd tungivalt suur, et võid siit, sealt ja kolmandast kohast end paremaks ja ilusamaks rääkida.

Paraku, Karikate 7 hoiatab, et ühel hetkel illusioonid purunevad ja tõde tuleb päevavalgele. Sellel hetkel, kui Su loodud illusioonid (ja unistused) koost lagunevad, võid ühtäkki seista silmitsi olukorraga, kus Sa oled ilma jäänud millestki Sinu jaoks väga olulisest (Müntide 5) – kõige leebemal kujul võivad selleks olla Sinu enda unistused ning eesmärgid, mille nimel Sa siiamaani tegutsenud oled.
Turvalist kulgemist, teeline. ♥♥♥