26. märtsi sõnumid

Head teelised,
Tänasteks sõnumitoojateks on Rider Waite’i kaardid:
👉 Tühi kaart + Sauade Kuninganna 👈
👉 Karikate Äss 👈
👉 Müntide Paaž 👈

Seekord on küll väga haruldane juhus, kus ma tõmbasin pakist välja korraga kaks kaarti, kuid üks kaart oli teise taga selliselt, et ma nägin vaid ühte, seda pealmist kaarti. Kuid sedasi täna just juhtuski – kõige esimene kaart, mis välja ilmus, oli Valge Kaart. Mu küsimus kaardi tõmbamise momendil oli see, mis on need tänase päeva energiad, mida ma ise ei näe ega taju, kuid mis siiski on olemas ja vajaksid edastamist. Sestap, esimene reaktsioon, mis mul sellel hetkel tekkis, oli – neid sõnumeid ei saagi ma üldse edastada, sest ma ise pole selleks põrmugi valmis.
Nii oligi, et mingi hetk, kui hakkasin kaarte pakki tagasi panema, alles siis avastasin, et ohhooo!Valge Kaardi taga on veel üks kaardike peidus – Sauade Kuninganna.

Valge Kaardiga koos välja tulnud Sauade Kuninganna näitab soodsaid võimalusi tegutsemiseks, otsuste langetamiseks. Alati on võimalus otsuseid teha täiesti puhtalt lehelt, lähtudes sellest, mis Sinu enda jaoks enim õigena tundub – seda soodustab ka Müntide Paaž. Kui soovid, et mingid küsimused leiaksid lahenduse, siis tegutse selle nimel, otsi vastuseid esile kerkivatele küsimustele. Õpi ja omanda uusi teadmisi ning oskusi. Energia läheb voolama just läbi reaalse tegutsemise.
Muide, väga tugeva sõnumina tuleb sisse ka puhastus – ükskõik, kas siis emotsionaalselt nö roogid välja midagi oma alateadvusest, mis Sind aastaid painanud on. Või siis teed suuremal või väiksemal moel mingi koristuse töö- või kodukohas. Piisab kasvõi tolmu võtmisest, et muutus toimuks. Soovitusena tuleb, et vaata karmil pilgul üle kõik see, mis Sul tööl või kodus on aasta(kümne)id lihtsalt seisnud ja mida Sa pole kogu selle aja jooksul kordagi kasutanud ehk Sul vaja läinud – vähegi korras asjad anna edasi sellele, kes seda Sinust rohkem vajab. Mis aga katki või kulunud, vii võimalusel sinna, kus on selleks õige koht. Aegamisi oma asjade kallal tegutsedes ning nokitsedes, on tulemused peatselt ka näha. Niisamuti energeetiliselt – kõik on voolavuses, kergus tuleb sisse.

Rõõmu-küllast tegutsemist, imeline! ♥