27. märtsi sõnumid

Head teelised,
Tänasteks sõnumitoojateks on Rider Waite’i ja Osho ZEN-i kaardid:
👉 Teadlik meel:
👉👉 Mõõkade 7
👉👉 Kohtumõistmine tagurpidi
👉👉 Sauade 5

👉 Alateadlik meel
👉👉 Täht
👉👉 Surm
👉👉 Sauade 8

👉 Soovitus
👉👉 Osho ZEN Stress (tagurpidi)

SISEMINE VALMISOLEK MUUTUSTEKS

Kusagil sügaval oma alateadvuses, on Sinus ilmselt tiksumas teadmine, et miski Sinus endas või Su elus on lõpule jõudmas või jõudnud. Sügaval Su sees on teadmine, et on aeg midagi iseendas või oma elus muuta – valmisolek selleks on Sinus endas iseenesest olemas – kui Sa selle otsuse vastu võtad, siis teed seda sõrmenipsust. Jah, Sauade 8 küll näitab määramatust – pole teada, mis suunas Su elu lõpuks liikuma hakkab, kui Sa muutused ette võtad. Kuid hingelt oled Sa selleks valmis.

Niisamuti oma mõistusega saad Sa osaliselt justkui aru, et Sa vajad muutusi. Mõnes mõttes oled Sa isegi ilmselt teadlik oma hingesopis peituvast tugevast valmidusest muutusteks – ilmselt oled Sa nende muutuste peale isegi mõelnud.
Kuid Su Teadlik Meel protesteerib. Protesteerib valjuhäälselt muutuste vastu – ta otsib välja erinevaid põhjuseid, miks muutusi mitte ette võtta. Näiteks toob ta põhjenduseks, et Sul pole piisavalt raha, ressursse, teadmisi, oskusi jne. Ta on enda jaoks juba välja kujundanud, milline peaks Su elu olema ja kuidas oma unistusteni jõuda – kuid kas see ka reaalselt on Sinu jaoks see õige?
Nii oledki iseendaga ilmselt hetkel mõnevõrra pahuksis – Hing tõukab Sind Muutuste Teele…Aga meel ise tõrgub veel nende muutuste vastu – ei, nii ei saa; aitab küll, seis, ole seal, kus Sa parasjagu oled! Sest Meele jaoks on muutused hirmutavad. Teadmatus hirmutab teda.

Soovituse antud situatsioonis annab Osho ZEN-i tagurpidi Stress. Tagurpidi Stressi-kaart suunab Sind iseendalt küsima – mis Sind enim häirib, mis tekitab Sinus täna stressi? Mis hirmutab, hoiab Sind tegelikult tagasi ja ei lase Sul ette võtta muutusi, mille järele Su hing juba lausa valjuhäälselt kisendab? Mille eest Su meel püüab Sind kaitsta ja hoida? On see hirm haiget-saamise ees? Kardad Sa milleski ebaõnnestuda, et ei saa hakkama? Või on seal taga taju, et see, mida Sa kavatsed teha, polegi tegelikult Sinu jaoks õige – vähemalt mitte sellisel kujul ja moel, nagu Sa siiamaani arvanud oled?

Ükskõik, mis on põhjuseks, et Sa pole veel muutusi ette võtnud, see tekitab tahes või tahtmata stressi. Kuid iseendaga tööd tehes, on suur võimalus väsitavast olukorrast välja tulla ning valida uus, Sulle sobiv suund.

Lõpetuseks jääb Sulle soovida – turvalist iseenda avastamist ja suunamuutust! ♥♥♥