28. märtsi sõnumid

Head teelised,
Tänasteks sõnumitoojateks on Raider Waite’i järgmised kaardid:
👉 Sauade Äss 👈
👉 Mõõkade Äss 👈
👉 Müntide Viis tagurpidi 👈

Nii Sauade Äss kui ka Mõõkade Äss annavad märku, et alati on võimalus alustada millegi uuega, leida lahendusi ka näiliselt kõige raskemas situatsioonis ja hullemas ummikseisus – ideid ja mõtteid selleks justkui jagub. Füüsiliselt on energiat tegutsemiseks, uue teeraja ehk suuna valimiseks. Aeg on soodus lõpparve teha millegi vanaga, lõigata oma elust välja kõik, mis enam ei toimi. Kuid ometigi…
…ometigi miski sügaval Su sees võib kogeda mingit puudujääki. Sul on tunne, justkui mingi sundsituatsiooni lahendamiseks ideid ja võimalusi pole, neid napib. Või kui ka mõni idee esile kerkib, hakkad kahtlema, kas see lahendus, mille peale Sa mõtled, on antud situatsioonis ikka parim? Sulle võib tunduda, et lahendused on utoopiliselt, mistõttu tekib kahtlus, nagu poleks need teostatavad. Kahtlusi ja kõhklusi võib olla päris üksjagu – Sa võid mõelda, kas Sa saad antud situatsioonis hakkama, tuled toime? Kõhelda võid oma oskustes, teadmistes mingis valdkonnas. Võid ehk kogeda hirmu, et Sul napib nii finantsi, energiat kui ka aega millegi ellu viimiseks.

Kuid needki alateadvuses pesitsevad hirmud on ületatavad – kui hakata pisitasa oma unistuste ja eesmärkide suunas liikuma, lahendama võimatuna näivaid ülesandeid, võid ühtäkki avastada uute energiate ja ideede juurdevoolu. Sa avastad uusi võimalusi eesmärkide saavutamiseks – ilmselgelt on lahendusi rohkemgi veel, kui Sa esialgu aimatagi oskad. Nagu öeldakse – julge pealehakkamine on juba pool võitu!

Imelist uute energiate ja ideede avastamist Sulle, imeline. ♥♥♥