29. märtsi sõnumid

Head teelised,
Tänasteks sõnumitoojateks on Rider Waite’i järgmised kaardid:
👉 Minevik – Mõõdukus tagurpidi 👈
👉 Olevik – Mõõkade 5 tagurpidi 👈
👉 Tulevik – Saatan tagurpidi 👈
Seekord on kõne all minevik-olevik-tulevik.
Tagurpidi Mõõkade 5 olevikus näitab, et hetkel võivad esile kerkida mingid teemad või küsimused, mis vajavad hädasti lahendamist ja klaarimist. Tagurpidi Mõõdukus mineviku-positsioonis annab märku, et juurpõhjuseid, miks Sa täna oled seal, kus Sa parasjagu oled, on soovitatav otsida minevikust – on võimalik, et mingis elusituatsioonis võisid näiteks millegagi liiale minna. Kas on võimalus, et võisid kedagi alusetult süüdistada milleski, milles teine tegelikult süüdi polnud? Ostsid omale midagi, mida Sa sellel hetkel endale tegelikult lubada ei saanud? Andsid kunagi mingi lubaduse, mida Sa täna mingil põhjusel täita ei suuda või ei saa? Või teisalt, tegid mingi periood tavapärasest rohkem tööd, kuid palk jäi samale tasemele, mis seni.

Sõnaga, kui Sa seisad täna silmitsi millegagi, mis nõuab Su tähelepanu ja vajab lahendamist, siis võimalusel heida pilk minevikku ja küsi endalt, mis oli minevikus see, mis Sind selle tänase situatsioonini viis? Põhjuse leidnud, mõtiskle pisut ja vaata, kas Sa saad minevikus tehtut kuidagi teiseks keerata, ära parandada? Kui jah, siis mil moel saad Sa mineviku-situatsiooni ümber pöörata?

Tehes oma elus vigade parandusi, on võimalus oma tuleviku-väljavaateid parandada ja mingisugusest sundsituatsioonist välja tulla, lõigates juba eos läbi mingit piirangute või sõltuvuste ahel.

Turvalist suunamuutust, imeline! ♥♥♥