Facebook’i tugikrupp inimestele, kes maski kanda ei saa

Hea teeline,
Meie ümber on palju inimesi, kes mingil põhjusel ei saa maski kanda. Olgu siis selleks mingi tervislik…Või, miks ka mitte psühholoogiline põhjus.
Mina olen üks neist, kelle jaoks maski kandmine on probleem. Takistus. Mul on raske hingata, tekib poomis- ja lämbumistunne. Jah, ma tean – paljuski on tegemist psühholoogilise probleemiga. Kuid sellegi poolest, on maski kandmine minu jaoks tohutult suur probleem. Takistus.
Praegu, kus kogu maski kandmise kohustus järjest karmistub, vajavad sellised inimesed, kes mis iganes põhjustel maski kanda ei saa, järjest rohkem ja rohkem emotsionaalset tuge.
Armas hing, kui Sinagi oled üks neist, kelle jaoks on maski kandmine tervislikel põhjustel problemaatiline, siis oled südamest teretulnud liituma Facebook’i grupiga “Tugigrupp inimestele, kes ei saa maski kanda”, mille loojaks on imeline inimhing Meeli Laane.
Kui Sul endal pole probleeme maski kandmisel, kuid Sa tead kedagi, kelle jaoks on see mingil põhjusel raske, siis palun jaga seda infot temaga – me kõik vajame praeguses kriisi-situatsioonis kõige enam just seda emotsionaalset tuge ja toetust, õlg-õla tunnet, et ka emotsionaalselt tervena sellest kõigest välja tulla. ♥♥♥

Ole hoitud! ♥
Massöör Liisi