veebr. 22

Massaažikogemus – kas nauding või katastroof?

Armas lugeja,

Milline on Sinu massaažikogemus? Võib-olla Sa oled massaažis ühe korra, ehk maksimaalselt 2-3x käinud. Ent Sa ei taha enam sinna tagasi minna, sest Sinu jaoks on ehk massaažikogemus olnud midagi katastroofilist – massaaž on olnud üleliia valulik ning võimalik, et massöör pole osanud (teinekord ehk puuduliku kommunikatsiooni tõttu?) Sinu soovidega arvestada?
Või pole Sa julgenud kunagi massaaži minna, kuna Su kujutluses peab massaaž alati olema ülimalt valulik ning midagi ebameeldivat?

 

Masaj surpriză :)

Posted by Făt Frumos on 16. veebruar 2016. a.

 

Kui nii, siis julgustan Sind siiski massaaži tulema. Kinnitan Sulle – massaažikogemus ei pea sugugi nii kohutav olema, nagu ülalpool toodud videos. Esimene oluline nüanss on leida omale sobiv massöör, kellega tekib nii emotsionaalne klapp, kui ka kelle käed Sulle sobivad. Teine oluline aspekt on leida massaažiliik, mis Sulle endale kõige enam naudingut pakub. Selleks soovitan Sul hakatuseks küsida esmaseid soovitusi massöörilt – kogenud massöör oskab Sulle tutvustada maksimaalselt erinevaid massaažiliike ning nende toimeid, kui tugevalt ja kuidas neid teostatakse. Ja kui Sul on juba esmatutvus massaažiga tehtud, siis julgelt siit edasi minna – kõige parem on oma isiklik kogemus. Ehk siis, proovi võimalikult palju erinevaid massaažiliike, et leida endale see kõige-kõige lemmikum ja sobivaim massaažiliik…

Kui soovid massaaži-aega kirja panna, siis on Sul selleks kolm võimalust:
* Helista või saada sõnum mobiilile 52 99 131;
* Saada e-mail aadressile info@8delfiini.eu;
* Kirjuta mu FB postkasti – mu FB-lehele pääsed siit.

 

Sinu massöör,

Liisi Tepandi

Igavene link sellele artiklile: https://8delfiini.eu/massaazikogemus-kas-nauding-voi-katastroof/