aug. 22

Taimeteed müügis

Armas teeline,
Kui suur tee-sõber Sa oled? Kas Sa jood meelsasti (ka) taimeteesid? Kui nii, siis miks mitte ühendada kaks mõnusat asja – tulla massaaži, ja soetada endale ühtlasi ka mõni Metshaldja taimetee segu? Ühe paki kaal on keskeltläbi 20-25 g, hinnaks 2,50. Valida on Sul järgmiste seguteede vahel:

 

MELISS-KASELEHED-PUNE – TEELEMINEKU TEE
Joo seda teed kui keha annab valumärke. Valumärke annab keha aga siis, kui mõtted on käinud – läinud valele rajale, kuid sa pole seda ise tähele pannud. Meliss peatab negatiivse leviku, kask viib selle välja ja pune annab turvatunde. Nii saad jälle mõtted õigele teele ja keha vabaneb valust.

NURMENUKK-Tea_UnileverLAVENDEL – KÕIGE PAREM UNETEE
Nurmenukk ehk taevavõti vaigistab maised probleemid ja annab rahu, et saaksid puhata end värskeks. Lavendel selgitab mõtteid ja pikendab ööund, suurendab turvalisusetunnet. Ta leevendab kriise ja lõhub kinnistunud käitumismudeleid. Lavendel on tuntud kurvameelsuse rohi. Füüsilisel tasandil aitab lavendel

Nauding teest

Nauding teest. Pildi asukoht: Interneti-avarused

seedehäirete, üleminekueahäirete ja vereringeprobleemide puhul.

SAIALILL-MELISS – PÄIKESELINE TEE
Meliss teeb südame rõõmsaks ja teda peetakse südame sõbraks. Ta on noorendava toimega ja ajab minema mustast sapist tekkivad häirivad mõtted. Meliss hoiab ära kilpnäärme ülemäärase aktiveerumise ja parandab und, tugevdab närve, väldib depressiooni. Ta alandab palavikku, suurendab söögiisu, laiendab veresooni, lõdvestab silelihase spasme, kergendab menstruatsiooni. Meliss tõkestab viirusega nakatumist. Ta on hea närvilisuse, ülepinge, vaimse läbipõlemise vastu.

SALVEI-PIPARMÜNT – SISEMISE RAHU TEE
Salvei tõstab meelemaailma muredest kõrgemale. Ta ergutab keha ja parandab mälu. Salvei mitte ei päästa, vaid annab elu. Salvei pikendab eluiga, ta toob sisemise rahu ja tasakaalu. Ta mõjub masenduse ja depressiooni vastaselt. Teda võib kasutada, kui vaevavad paanikahäired, üleväsimus, peavalu üleväsimusest, unetus ja stress. Salvei pärsib piima-, sülje- ja higinäärmete tegevust. Ta lõõgastab lihaskrampe, on lahtistava ja köhavastase toimega. Ta alandab vererõhku ja avaldab mõju emakalihastele. Münt ergutab väsinud mõistust ning tundlikkust ja vastuvõtuvõimet. Kui oled liialt nautinud rikkalikku toitu, joo seda teed, et puhastada ja värskendada keha uute energiate jaoks.

RAUDROHI-MUST MÜNT – ELUJÕU TEE
Raudrohi annab vastupanuvõimet ja elujõudu. See teeb sobib inimesele, kes on heitunud keskkonna peateedlesuruvatest mõjutustest – teda häirivad infotulv, kiire linnaelu ja halb seltskond. Füüsilisel tasandil on raudrohi vereselgitaja ja -puhastaja, veresulgeja. Temaga ravitakse hemorroide ja kõhuhädasi – kõhuvalu, alahappesust, haavandeid ja kõhugrippi. Teda kasutatakse erinevate veresoonkonna ja vereringe probleemide

Metshaldja taimeteed

Metshaldja taimeteed

puhul. 

PUNANE RISTIK-ÕUNMÜNT – MEELEPUHASTAJA
See tee aitab suurendada tundlikkust, teadlikkust ja vastuvõtuvõimet, rõhutab õppimist, lisab inspiratsiooni, aitab

omaks võtta uusi ideid. Ta puhastab meele negatiivsetest tunnetest ja aitab ennast loovalt väljendada, tõhustab koostööd ja omaks võtta teiste inimeste arvamust, uudishimuga teisisi tundma õppida. Ta õpetab vaatama elu teistest vaatevinklitest ja kogema selle mitmenäolisust. See tee viib ära liigse huvi toidu vastu, et meel vabaneks kõrgemate mõtete mõtlemiseks. Füüsiliselt on ristik rögalahtistava, kuse- ja sapieritust suurendava, verejooksu peatava, valuvaigistava ja menstruatsiooni, emakaverejooksu, bronhiidi ja hingamisvaevuste puhul.

Kiirusta, sest igat eelpool loetletud teesegu on järgi vaid üks!

Kes on Metshaldjas? Metshaldjas on üks mu imelistest ammustest tuttavatest – juba aastaid Nissi vallas elav Maria. Tema armastuseks ja kireks on kulgeda Nissi metsades, kust jõuavad Tema korvidesse erinevaid metsa-ande, alates taimedest kuni seente ja marjadeni välja. Nagu Ta ise ütleb: „Imetlen ja korjan Maaema ande ja teen nende andidega meeleldi rõõmu ka teistele.” Tegemist on imelise naisega, kes oma metsade vahel asuvas kodus tegeleb, lisaks metsa-andide kogumisele, ka väikestviisi öko-põllumajandusega.
Teede juurde naastes, tegemist on ühe osaga metsa-andidest, mida Metshaldjas on suure armastuse ning hoolivsega metsasügavustes jalutades, Maaemaga kontaktis olles, kokku kogunud ja korjanud taimede kõige väekamal hetkel. Seejärel on Ta neid täie pühendumuse ning naudinguga kuivatanud ja hiljem omavahel kokku sobitanud ning pakendanud. Erinevatel tee-segudel, mille Metsaldjas kokku on pannud, on oma toime ja eesmärk. Iga taim ja õis, mis Sinuni jõuab läbi erinevate teede, ongi pärit just Nissi valla metsa-sügavustest.
Ja kas tead, teesid, mida Maria korjab ja pakendab, on tegelikult rohkemgi, kui praegu minu käes on. Erinevate teesortidega saad tutvuda, kui kiikad dokumenti, mille leiad järgmisest kohast: Maria Teed.
Kui Sind köidab mõni teesegu, mida minu käes (hetkel) pole, siis kirjuta palun talle aadressil mariakroon001@hot.ee

Armastusega,

Liisi Tepandi
mob: 52 99 131
e-post: info@8delfiini.eu

Igavene link sellele artiklile: https://8delfiini.eu/taimeteed-muugis/