juuli 08

Tantsi end tühjaks!

Armsad!

Kes on vähegi asjadega kursis ja informeeritud, teab, et ka käesoleval aastal on Massaaži- ja Teraapiakool oma sinise-kollase telgiga Õllesmmeril kohal, ning minagi olen üks neist, kes toimetab seal telgis mõnuga. :)
Ent ilm on meil Eestis selline nagu see on – kord kütab päike kuumaks, teisel päeval on vihm, tuul ja torm. 7. juuli ilm oli just enam-vähem see viimane variant- vihm, tuul, külmakraadid (no 15-16 kraadi ju siiski pole just kõige palavam, eriti kui on tuul ning vihm!). Sestap mängis Ilmataat mulle kätte võimaluse vabamalt Õllesummeril ka ringi käia. Nii oligi, et kogesin õhtul vägagi hästi omal nahal – et oma nö “bromille” kätte saada, ei pea ilm-tingimata alkoholi tarbima. Teinekord piisab täielikult sellest, kui tantsid end tühjaks muusika saatel, mis Sind tõsiselt käivitab ja sütitab!
Ja tõdesin seda “bromilli”-tunnet, kui vägagi teadlikult läksin kuulama ja vaatama Püha Tuld ehk Svjata Vatrat, eesotsas Ruslan Trochynskyiga. Ja no tuleb tunnistada – bänd väärib oma nime! Jah, nad ongi täis Püha Tuld!!! Seda vaid mega-parimas mõttes Üli-Üli-Ohtlikult Sütitavat, Püha Tuld! Ja no Ruslan ise – täielik tulesäde, samas täis sügavust…! Tantsisin end tühjaks, kaifisin neid täiega! Ja no veel tiba rohkem kui tunnike hiljem, olen endiselt uimas – kui keegi paneks mind bromille puhuma, siis vist puhuksin välja nii-öelda “tantsu- ja kaifi-bromillid”!!!

Aitüma, Svjata Vatra! Mehed, kütke tuld edasi!!!

Igavene link sellele artiklile: https://8delfiini.eu/tantsi-end-tuhjaks/