Tarot ladumised

Imelised,

Tarot kaartidest ja nende tõlgendamistest olen ma suuremal või vähemal määral juba mitu head aastat huvitatud olnud – enda tarbeks (ja vahel harva ka headele sõpradele-tuttavatele) olen aeg-ajalt ladumisi ikka teinud. Ja olgu muide siinkohal kohe ära öeldud, et ma mitte ei ennusta, vaid vaatlen Tarot kaartide abil, milliseks üks või teine situatsioon võib kujuneda. See, milliseks vaadeldav olukord tegelikult kujuneb, sõltub väga palju inimese enda valikutest ja otsustest!
Ma ei pea end küll Tarot-ladumistes professionaaliks, proff ma siinkohal kohe kindlasti pole – mul on Tarot tõlgenduste vallas veel palju õppida ja kogemusi omandada. Oi, kui palju! Kuid sellegi poolest, selle aasta jaanuari lõpus tundsin, et aeg on edasi liikuda. Astuda mõnevõrra uuele tasemele. Nii lõin Näoraamatus grupi Näpuharjutusi Tarot ladumises. Eesmärgiga seal erinevaid ladumisi postitada. Ja seda olen ma alates 1. veebruarist peaaegu iga päev ka teinud – pea iga päev püüan postitada päevasõnumeid, mida vahendan Tarot kaartide abil. Tõsi, on ette tulnud ka üksikuid hetki, kus ma polegi päevasõnumeid teinud. Ja sellel hetkel nii see siis lihtsalt ongi. :)
Kuu ja pea 2 nädalat hiljem, ühel ilusal sombusel märtsikuu päeval tundsin – nüüd olen ma valmis Tarot’i päevasõnumeid jagama ka oma massaaži-lehel. Esimene postitus veebilehel sisaldab 13. märtsi 2021 sõnumeid. Kes soovib lugeda varasemaid päevasõnumeid, siis soovitan külastada ülal-toodud näoraamatu gruppi.
Mida olen oma senisest Tarot-ladumise kogemusest omandanud – täna võivad kaardid ühe või teise teema kohta anda üht infot, homme aga hoopiski täiesti teist infot. Niisamuti võib üks ja seesama kaart edastada erinevatel ajahetkedel täiesti erinevat teavet. Väga palju sõltub ka sellest, mis info parasjagu kättesaadav on, ja kas inimene, kellele sellel hetkel ladumist tehakse, on valmis vasu võtma infot, mida ma parasjagu vahendan.

FB gruppi Näpuharjutusi Tarot ladumises saad soovi korral minna siitkaudu.
Tarot’i päevasõnumeid kodulehel saad Sa lugeda siin.
Kui Sul on mingi küsimus ja Sa tunned, et just mina võiksin Sinu hinnangul olla see, kes vahendab Sulle Tarot’i poolt edastatavat infot, siis enne tellimuse esitamist, palun Sul tutvuda Sul tellimuse tingimustega siin.
Tarot ladumiste hinnakirjaga saad Sa tutvuda siin.

Imesid täis teekonda Sulle, teeline! ♥♥