Tarot lugemine – tellimuse tingimused

Tellimuse esitamine

Kui Sa oled jõudnud käesolevale lehele, siis ilmselt võid Sa huvitatud olla sellest, et ma vaatlen Tarot kaartide abil mõnda situatsiooni Su elus. Oma soovist, anna palun teada e-posti aadressil info@8delfiini.eu.
Kuid pea meeles:
👉 ma ei ennusta, vaid vaatlen Tarot kaartide abil, mida võib üks või teine Su valik endaga kaasa tuua. See, mida Su otsused ja valikud endaga tegelikult kaasa toovad, sõltuvad siiski paljuski Sinust endast.
👉 Sestap, olgugi, et ma näitan Sulle, mida võib üks või teine valik endaga kaasa tuua, pole minul õigust anda Sulle soovitust, kas Sa peaksid otsuse langetama ühe või teise valiku kasuks.

Hea teada!

👉 Enne kirja teele saatmist, soovitan Sul läbi mõelda teemad, milledele Sa vastust soovid. Seda, mis laadi küsimustele ma suure tõenäosusega vastan või ei vasta, saad Sa aimu, kui loed pisut 👇 allpool 👇 olevat lõiku alapealkirjaga Vastan-ei vasta.
👉 Kui oled eelnevalt läbi mõelnud, millele Sa vastust soovid, siis saada palun oma tellimus teele aadressil info@8delfiini.eu. Teemaks (ehk subject) palun märgi võimalusel ära, et tegemist on Tarot-teemalise tellimusega (näiteks kasvõi lihtsalt Tarot-lugemine vmt).
👉 Kindlasti palun anna oma tellimuses ka teada, kui mitmele küsimusele Sa vastust soovid (vt Tarot-lugemise hinnakirja) – nii saan ma Sulle koheselt vormistada korrektse arve. NB! Kui soovid vastust kahele või kolmele küsimusele, siis palun esita kõik küsimused korraga!
👉 Vastuse Su küsimus(t)ele saadan ma Sulle kirjalikult 1-3 tööpäeva jooksul peale arve laekumist.

Vastan-ei vasta

Hea on teada, mis laadi küsimustele ma kohe kindlasti ei vasta:
👉 Esiteks, kohe kindlasti ma ei puuduta tervist! Ma pole arst, mistõttu ei ole minul ka õigust käsitleda ei Sinu ega ka kellegi teise tervisega puudutavaid teemasid.
👉 Teiseks, ma ei vasta kolmandaid isikuid puudutavatele küsimustele, mis on väga konkreetselt seotud tema enda isiklike valikute ja otsustega – näiteks ei uuri ma Sind huvitava inimese otsust töökohta vahetada või mida toob kolmandale isikule kaasa tema lahutus oma abikaasast ega ka seda, kas korter/maja/auto ostu-müügi tehing on tema jaoks kasulik või mitte jne.

Mida siis küsida?
👉 Vastuse võid saada, kui Sa tunned huvi, mida võib endaga kaasa tuua üks või teine Sinu tehtav valik. Näiteks võib tuua siinkohal selle, mis endaga kaasa tuua see, kui Sa jääd edasi oma praegusele ametikohale ja mis võib Sind ees oodata siis, kui Sa otsustad mõne täiesti muu ameti peale minna (valikuvõimalus).
👉 Ka vaatlen, millal võiks prognooside kohaselt olla soodsaim hetk tegeleda millegi ostu/müügiga või uute õpingute alustamisega (maksimaalselt 6 kuud).
👉 Kui Sul on mingi küsimus, millele Sa soovid vastust, ent Sa pole kindel, kas ma võiksin sellele vastata, siis saada palun oma küsimus teele – kui ma tunnen, et ma mingil põhjusel ei saa Sulle olulisele küsimusele vastata, siis annan sellest Sulle kindlasti ka teada, põhjendades sealhulgas ka oma otsust.

Pea meeles, Sinu saatus on Sinu enda kätes, mitte kellegi teise. ♥