Uued tuuled…!

Imelised,

Mitu head aastat, olen ma tegutsenud ühes armsas pisikeses toakeses Mustamäel, asukohaga Laki 11.
Kuid nagu me teame, elu on pidevas muutumises. Iga asi jõuab ühel hetkel lõpule…Et selle asemele saaks tulla midagi uut ja paremat.
Lõpule on jõudmas ka minu toimetamised ülal-toodud aadressil – veel kuni käesoleva, s.o. 2021. aasta lõpuni on mul võimalus toimetada vanas heas, juba armsaks saanud toakeses sellel samal aadressil – Laki 11. Sestap, kui Sa soovid just minu juurde kohapeale massaaži tulla, siis kiirusta – uut pesakest, kus Sind vastu võtta, käesoleva hetke seisuga mul veel silmapiiril pole.
Nagu mainisin, siis uut paigakest, kus massaaži teha, mul praegu küll veel pole. Kuid massaaži tegemist ma siiski päris nurka ei viska – kaasaskantav massaažilaud ja ka matt on ju mul täiesti olemas. Sestap, kui Sa tunned, et soovid jätkuvalt just minult massaaži-teenust saada, siis on Sul võimalus mind kutsuda just sinna, kus Sa ise parasjagu oled. Seda Tallinna piires.
Kui aga Sinu asukoht jääb Tallinnast pisut väljapoole ja Sa soovid sellegi poolest mind koju kutsuda, siis ära heitu ja kirjuta või helista mulle ikkagi – ma usun, et küll me sellelegi murele lahenduse leiame! 🙂

Rõõmsate (taas)kohtumisteni,
Liisi Tepandi
Massöör
Mob: +372 52 99 131
E-post: info@8delfiini.eu