Minust

Veidi ka minust. Minu nimi on Liisi Tepandi. Mu kõige esimesed töökohad olid kasvataja abi Tallinna 37. lasteaias (1997-1998) ning õppejõu abi TTÜ Informaatikainstituudis (oktoober 1998- august 2005). 2005 aasta kevadel tundsin, et soovin oma haridusteed jätkata. Nii viisin ma oma dokumendid sisse kahte kooli – Tallinna Majanduskooli sekretäri erialale ning M. I. Massaažikooli massööri erialale. Minu kutsumuseks sai viimane eriala, ehk siis läksin õppima massaažikooli. Kooli lõpetasin 2008. aastal. Koolis sain põhjalikud teadmised inimese anatoomiast ja füsioloogiast, ja läbisin täismahus kohustusliku massaažipraktika. Lisaks põhjalikule klassikalise Rootsi massaaži (Enel Luiga) ning Tai massaaži (Marge Kaljuvee) omandamisele, sain koolis hea põhja alla lümfi massaažis (Raili Raik), jalatalla ehk tsooni teraapias (Mai-Liis Toivar), mee massaažis (Mirjam Vint), aroomi massaažis (Katrin Paap) jne. Koolis omandatud erinevate massaažiliikide nimekirja võiks veelgi täiendada. Peale praktikate läbimist, tegin kuni kooli lõpetamiseni õpilase massaaži. Minu tööalane kulgemine on olnud selline:

  • 2008-2013 – massöör M.I. Massaažikoolis
  • 2007-2008 – massöör Spot Klubis
  • 2011 – massöör Royal Thai Massage salongis
  • 2011-2014 – müüja ja massöör Jansuki poes

Aastast 2006 olen igal aastal (v.a. 2011 aasta suvel) käinud massaaži tegemas Õllesummeril. Umbes samast ajast kuni 2015. aastani, külastasin massöörina iga juuli teisel laupäeval ka Porkunit, kus toimusid siis Porkuni suvepäevad.

Lisaks koolis omandatud erinevatele massaažidele, olen end täiendanud erinevatel kursustel:

  • Tai WatPo massaaž;
  • Tselluliidi massaaž (Peterburi koolkond);
  • ShinDo venituste ja massaaži 1. aste;
  • Šokolaadi massaaž;
  • Ayurveda massaaž.

 

2013. aasta veebruaris asutasin oma firma 8 Delfiini OÜ, et pakkuda klientidele kvaliteetset massaažiteenust ja isiklikku lähenemist.

Hetkel teen massaaži Tallinnas, Mustamäel, aadressil Laki 11 (Veski kõrtsi kõrval) asuvas büroohoone 2. korruse hubases ruumis. Maja ees on tasuta parkimise võimalus, mõne minuti kaugusel on ka bussipeatus (bussid nr 9, 16, 26, 26A ja 33). Kui tunned, et soovid tulla minu juurde massaaži või sul on mulle küsimusi, võta julgelt minuga ühendust

Imelist ja külluslikku kulgemist Sulle, armas teeline!

 

Sinu massöör,

Liisi Tepandi
E-post: info@8delfiini.eu
Mobiil: +372 52 99 131