Massaažid

  • Klassikaline massaaž on levinuim massaažiliik, mida teostatakse massaažilaual. Massaaži tehakse õliga või ilma. Ma soovitan Sul klassikalise massaaži kasuks otsustada, kui Sa pole varem massaažiga kunagi kokku puutunud, või kui Sul on massaažis tekkinud pikk paus. Et peale klassikalist massaaži võib klient tavapäraselt kogeda pigem unisust ning uimasust, siis soovitan massaaži tulla pigem õhtupoolsel ajal peale tööpäeva, mil pole enam vaja töösse sukelduda
  • Kui aga oled juba klassikalises massaažis käinud, ning Sa tunned, et Sa soovid kogeda midagi uut, siis soovitan proovida Tai massaaži. Massaaži tehakse matil läbi riiete, ning kasutatakse venituse-tammumise võtteid. Et peale massaaži kogeb klient üldiselt energia juurdevoolu ning mõtteergsust, siis on see massaažiliik ideaalne pigem päeva esimeses pooles, enne tööpäeva algust.
  • Raseda tai massaaž toob leevendust lapseootel naistele, kui rasedusega seonduvalt koged selja väsimist või kerget seljavalu, või kui tunned õlavöötme ja kaelapingeid. Massaaži soovitan tulla alates kolmandast raseduskuust, kui pole massaažile vastunäidustusi.
  • Kaalu langetamisel ja säilitamisel mängivad olulist rolli toitumine ja liikumine. Et tõhustada treeningute ja toitumise toimet, soovitan valida Peterburi koolkonna tselluliidi massaaži. Massaaži teostatakse laual, kasutades ainevahetust kiirendavaid õlisid. Võtetest kasutatakse kuppusid ning kiireid voolimisvõtteid, mis vahelduvad rahulike lümfi massaaži võtetega.
  • ShinDo venitused
  • Traditsiooniline WatPo Tai massaaž