Suveaeg, suveaeg!

Koroona viirus möllab ja eriolukord kestab…Kuid elu läheb vaatamata kõigele edasi ja kella keeramine tuleb.
Pühapäeva, 29. märtsi öösel kell 3 keerame taas kellasid tunni võrra edasi – me läheme üle suveajale.

Tervist meile kõigile!

Sinu massöör,
Liisi
+372 52 99 131
info@8delfiini.eu

Erakorraline teade – paus massaažides

Armsad kliendid,
Annan teada, et koroona viirusest tingitud eriolukorraga riigis, ei ole kahjuks võimalik praegu massaažile registreeruda. Olukorra stabiliseerumisel, on taas võimalik massaaži tulla, millest annan teile ka teada.

Tervist kõigile,
Massöör Liisi

Massaažiruum Laki tänaval

Hei Sina, kes Sa praegu seda teksti loed.

Kas Sa tead kedagi (kes võiks teada kedagi), kes otsib Mustamäel paigakest, kus oma kliendile massaaži, Reikit või teraapiat teha?

Kui tead sellist inimest, siis müksa teda ja ütle talle, et just Laki tänaval võib olla täpselt see, mida ta otsib.

Annan nimelt teada, et võtan aprilli alguses pisikeses Laki tänava massaaži- ja teraapiatoakeses nö „kapteni rolli” üle. Ja kuna on loomulik, et mingi hetk valib üks või teine seni tuba kasutanud inimene uue suuna ning läheb oma rada, siis sellega seoses, pakun uutele (aga ka otse loomulikult vanadele ;) ) tegijatele võimalust läbi viia erinevaid teraapiaid või massaaže. Kohapeal on olemas kaasaskantav massaažilaud Reiki, klassikalise, spordi jne massaaži tegemiseks. Suurema osa ajast on ruumis olemas ka matt, mida saab kasutada põrandal teostatavate massaažide (nt Laisa Inimese Jooga ehk Tai massaaži, ShinDo jne või muude teraapiate) läbiviimiseks. Ruumi saab igaüks hakata kasutama talle sobival ajal – olgu selleks kasvõi nüüd kohe jaanuari viimased päevad, või siis (alles) aprillis.

Huvi korral, palun saada näoraamatu postkasti privaat-sõnum või kirjuta e-postile info@8delfiini.eu

Sinu massöör,
Liisi Tepandi

+372 52 99 131

info@8delfiini.eu

Kinkekaart? Kinkekaart!

Armas teeline,

Mida kinkida sõbrale sünnipäevaks? Abikaasale pulma-aastapäevaks? Emale tänutäheks, et ta Su siia ilma toonud on ning Sinu jaoks ka kõige raskemate hetkedel olemas on olnud? Isale selle eest, et ta on Sulle eeskujuks olnud, Sind õigele teele suunanud? Lapsele kooli lõpetamise puhul? Õele või vennale temale olulise tähtpäeva puhul? Kolleegile preemiaks heade töö-tulemuste puhul? Continue reading “Kinkekaart? Kinkekaart!”