Massaažiruum Laki tänaval

Hei Sina, kes Sa praegu seda teksti loed.

Kas Sa tead kedagi (kes võiks teada kedagi), kes otsib Mustamäel paigakest, kus oma kliendile massaaži, Reikit või teraapiat teha?

Kui tead sellist inimest, siis müksa teda ja ütle talle, et just Laki tänaval võib olla täpselt see, mida ta otsib.

Annan nimelt teada, et võtan aprilli alguses pisikeses Laki tänava massaaži- ja teraapiatoakeses nö „kapteni rolli” üle. Ja kuna on loomulik, et mingi hetk valib üks või teine seni tuba kasutanud inimene uue suuna ning läheb oma rada, siis sellega seoses, pakun uutele (aga ka otse loomulikult vanadele ;) ) tegijatele võimalust läbi viia erinevaid teraapiaid või massaaže. Kohapeal on olemas kaasaskantav massaažilaud Reiki, klassikalise, spordi jne massaaži tegemiseks. Suurema osa ajast on ruumis olemas ka matt, mida saab kasutada põrandal teostatavate massaažide (nt Laisa Inimese Jooga ehk Tai massaaži, ShinDo jne või muude teraapiate) läbiviimiseks. Ruumi saab igaüks hakata kasutama talle sobival ajal – olgu selleks kasvõi nüüd kohe jaanuari viimased päevad, või siis (alles) aprillis.

Huvi korral, palun saada näoraamatu postkasti privaat-sõnum või kirjuta e-postile info@8delfiini.eu

Sinu massöör,
Liisi Tepandi

+372 52 99 131

info@8delfiini.eu

Kinkekaart? Kinkekaart!

Armas teeline,

Mida kinkida sõbrale sünnipäevaks? Abikaasale pulma-aastapäevaks? Emale tänutäheks, et ta Su siia ilma toonud on ning Sinu jaoks ka kõige raskemate hetkedel olemas on olnud? Isale selle eest, et ta on Sulle eeskujuks olnud, Sind õigele teele suunanud? Lapsele kooli lõpetamise puhul? Õele või vennale temale olulise tähtpäeva puhul? Kolleegile preemiaks heade töö-tulemuste puhul? Continue reading “Kinkekaart? Kinkekaart!”

Vihjed, mis annavad märku – Sa ei kanna enda eest ehk küllaldaselt hoolt

Armas lugeja,

Pildi allikas: delfi.ee

Kuidas Sa ennast täna tunned? Milline on Su meeleolu, millised Su mõtted, emotsioonid? Küsin, kuna tean – tänases kiires ühiskonnas, tugevate väliste mõjutuste tõttu on kerge lükata iseend tahaplaanile. Lihtsamast lihtsaim on loobuda oma unistustest, eesmärkidest. Alati leiab põhjuse, miks mitte enda eest hoolitseda ja oma unistusi mitte realiseerida, lükata tahaplaanile oma enda vajadused. Sest “kõik muu on ju tähtsam kui mina ise…Minu unistused, ja minu mentaalne ning füüsiline heaolu”. Continue reading “Vihjed, mis annavad märku – Sa ei kanna enda eest ehk küllaldaselt hoolt”

Ole enese vastu hell – luba enesele massaaži!

Imeline,

Kas Sa käid regulaarselt massaažis? On Sul üldse meeles, millal Sa viimati massaažis käisid? Oli see eile, või eelmisel nädalal?

Õnne- ja tänutunne
Peale massaaži, särab me silm veel nädal hiljemgi. Foto: Postimees

Isegi kui Sa käisid nädal tagasi peale pikka pausi massaažis, kogevad Su keha ja meel ka täna suure tõenäosusega saadud massaažist tänutunnet. Võimalik, et keha on praegugi tunduvalt lõõgastunum kui enne massaažis käimist. Tänu lõõgastunud olekule, koged Sa ehk ka praegu meelelist heaolu tunnet – Su silm särab, Sa naeratad. Continue reading “Ole enese vastu hell – luba enesele massaaži!”